piątek, 18 listopada 2011

Karola's Way.

After being constantly bugged by friends and family to start a blog I thought: "O.K. Why not?" and here I am. (The fact that I am sick as a dog and really bored does not hurt either haha!) I really don't know where it'll take me, but I'll do it my way. Karola's Way. We'll see how it goes. Considering I am not a very consistent person I will have to do my best to keep it up. I want to share not only my fashion masters, also disasters. HA! And there's lots of them haha! I am always learning. Apart from fashion I might also share some cooking adventures, as cooking is also my hobby. :) (Eating even more!!!) When it comes to fashion, I am not a fashion victim, a model, a know-it-all. My figure is challenging - I'm not skinny, I have my hips, my thighs, my ass - my lady humps. :) But I ain't obsessed with my body and weight, I prefer to work with what I have. Hopefully someone will get inspired by that and realize that being skinny is not the ultimate goal in life. ;) Of course I have my worse days, I hate the way I look and want to hibernate for ever. But mostly I am trying to be happy, eat healthy and exercise (only recently lol)! :) Welcome to my world! :)

<3

Znajomi i rodzina ciągle mnie męczą, żebym założyła bloga, więc pomyślałam: "O.K. Dlaczego nie?" no i jestem! :) (Fakt, że jestem chora od ponad tygodnia i nudzę się niemiłosiernie siedząc w domu też nie jest bez znaczenia haha!) Nie wiem jak to będzie szło, ale zrobię to po swojemu. Zobaczymy jak to będzie. Biorąc pod uwagę, że nie jestem zbyt systematyczna, może być ciężko, ale będę się starać. Chcę się podzielić nie tylko moimi modowymi perełkami, ale także wpadkami, eksperymentami. :) A bywa ich trochę haha! :) Cały czas się uczę. Poza modą będę się także dzielić moimi kuchennymi przygodami, bo gotowanie to moje drugie hobby. :) (A jedzenie nawet bardziej!!!) Jeśli chodzi o modę, to nie jestem ani jej ofiarą, ani modelką, ani wszechwiedzącą. Moja figura to czasem wyzwanie - nie jestem chudzielcem, mam biodra, uda, tyłek - moje kobiece krągłości. ;) Nie mam jednak obsesji na punkcie swojego ciała i wagi, wolę pracować z tym co mam. Może ktoś się tym zainspiruje i również dojdzie do wniosku, że odchudzanie to nie najważniejsza sprawa w życiu. ;) Jasne, że miewam gorsze dni, kiedy nienawidzę tego, jak wyglądam i najchętniej zahibernowałabym się gdzieś na zawsze. Ale najczęściej staram się być szczęśliwa, odżywiać się zdrowo (mam hopla na tym punkcie) i ćwiczyć (dopiero od niedawna haha)! Witam w moim świecie! :)


My most recent photo. It was still a warm Polish fall, we were going to visit friends for dinner and drinks. Very informal.

Moje najświeższe zdjęcie. Ciepła, polska jesień, w drodze do znajomych na kolacje i drinki. Bardzo 
nieformalnie. Zgodnie z zasadą dla "gruszki" - ciemne na dole, jasne na górze! :)
Pants - Mango
Shoes - New Look
Sweater - second hand
Bag - second hand
Belt - Pimkie
Owl necklace - Bershka
Owl ring - Primark


 Until next time! :) 

9 komentarzy:

viosna pisze...

dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Blog zapowiada się ciekawie:) czekam więc na kolejne wpisy i życzę powodzenia

Agnes in Wonderland pisze...

Serdecznie witam w blogowej społeczności i życzę powodzenia ;)

Karola pisze...

ah dzięki dzięki! :) pozdrówka! :D

AgneseFF pisze...

Cieszę się że Cię widzę:D ... Będziesz chyba moją ulubienicą :D :***

Anonimowy pisze...

Very well said and a great introduction to your blog. Good luck and thanks for stopping by mine.

P xo

http://plainfabulous.wordpress.com/

Karola pisze...

@ AgneseFF ja też do Ciebie cały czas zaglądam! :)

@ plainfabulous Thank you. Hope you come back some time :)

Ana Marie Domini pisze...

dzięki za odwiedziny, powodzenia w blogowaniu i ... będę wpadała częściej

♥AdamAlexMommy♥ pisze...

that is the cutest necklace! love how casually chic you look. great new blog, and enjoyed browsing through your blog. :) new follower, and hoping we can stay connected. cheers!

jasmine :)

Karola pisze...

@ Ana Marie Domini - dziękuję. Ja do Ciebie też zaglądam regularnie. :)
@ ♥AdamAlexMommy♥ - it is cute haha! I was so happy when I found it! :) Thank you for checking out my blog! I'm on my way to yours! :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...